Studenckie Koło Naukowe Techniki Cieplnej im. prof. Stanisława Ochęduszki

skntc.polsl@gmail.com

Numer telefonu:

Wojciech Stanek

Działalność naukową Koła wspiera Kadra Instytutu Techniki Cieplnej oferując szeroki zakres badań w których studenci mogą wziąć udział a wyniki przedstawić na corocznym sympozjum. Aktywni członkowie Koła otrzymują możliwość uczestnictwa w wyjazdach wizytacyjnych do zakładów branży energetycznej w kraju oraz za granicą. Członkami Koła są studenci zarówno pierwszych semestrów kursu inżynierskiego, jak i doktoranci. Wszyscy członkowie Koła dysponują takimi samymi możliwościami oraz wsparciem Zarządu oraz Opiekuna Koła.

Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie deklaracji (statut) oraz kontakt z przedstawicielami Zarządu Koła.

Napisz coś wartościowego dla nas 🙂

Strona internetowa Koła: www.itc.polsl.pl/skntc