Warning: preg_replace(): Empty regular expression in /wp-content/themes/samorzad/header.php on line 4 Samorząd Studencki Politechniki Śląskiej
займ на карту займ на карту срочно без отказа

Studenckie Koło Naukowe Geologów „Silesian”

Imię i Nazwisko przewodniczącego SKN:

Paulina Paca

E-mail SKN:

silesian.polsl@gmail.com

Imię i nazwisko opiekuna:

dr hab. inż. Małgorzata Labus

Krótka informacja:

Działalność SKNG „Silesian” ma na celu poszerzanie wiedzy i umiejętności studentów oraz zaspokajanie „geologicznego głodu” za pomocą organizowanych spotkań, prelekcji, wyjazdów, czy różnego rodzaju badań. W minionych latach zorganizowaliśmy ogólnopolską konferencję naukową, mieliśmy kilka wyjazdów terenowych, czy studyjnych na kopalnie, cementownie itp., członkowie koła przeprowadzali własne badania, czy stworzyli gablotę z okazami z wyjazdu – stojącą w głównym holu wydziału GiG. O naszym kole pisano również w gazetach branżowych, czy najważniejszym piśmie geologów – Przeglądzie Geologicznym. Do wstąpienia w progi koła zapraszamy wszystkich pasjonatów geologii i nauk o Ziemi. Warto „wbić się w geologię” razem z nami ;).

 

Wszystko co ciekawe o naszej działalności można znaleźć na naszym facebooku (facebook.com/SKNG.Silesian) i na stronie internetowej (www.silesian.polsl.pl).