Programujesz? A może czas zacząć?

Dzięki CodersTrust Polska i ich bezpłatnemu, 2-tygodniowemu kursowi programowania online ze wsparciem mentora, każdy student może sprawdzić, czy odnalazłby się w świecie kodowania i Freelancingu, będącego dodatkowym źródła utrzymania.

CodersTrust, jest globalnym systemem nauki programowania od zera, przystosowanym dla zupełnych laików i oferuje darmowy dwutygodniowy okres próbny na swojej  platformie.

Cały kurs trwa 6 miesięcy. Dzięki wsparciu mentora i doradców kariery już w jego trakcie kursanci mogą wykonywać zlecenia i zarabiać pierwsze pieniądze. Oprócz nauki języków programowania, szkolenie obejmuje również doskonalenie umiejętności miękkich, dzięki którym uczestnicy dowiedzą się jak z sukcesem działać na globalnych platformach freelancerskich, by zdobywać nowych klientów i zlecenia.

CodersTrust to duński start-up, który zmienia sposób nauki i zarabiania na rynku freelancerskim. Podczas szkoleń uczestnicy zdobywają pożądane na rynku kompetencje w zakresie języków, takich jak: JavaScript, HTML, CSS, umożliwiające im podejmowanie zleceń, w tym m.in. tworzenie w pełni funkcjonalnych stron internetowych.

Szkolenia CodersTrust są odpowiednie nawet dla osób, które nie miały dotychczas żadnej styczności z programowaniem. Wystarczy znajomość języka angielskiego na poziomie B1 i podstawy logiki.

Nauka w ramach CodersTrust wspierana jest na poszczególnych rynkach przez Fundację Rockefellera, Bank Światowy oraz organizacje rządowe.

CodersTrust otwiera nowe możliwości Polakom w zdobywaniu poszukiwanych na całym świecie kompetencji i pracy w najbardziej perspektywicznej branży.

CodersTrust Polska
Zapisy na kurs próbny na www.coderstrust.pl.