Kurs Excela – niech Twoja wiedza wzrasta!

Samorząd studencki Politechniki Śląskiej oraz firma Excellent zapraszają na darmowy kurs z Excela!

Excellent to firma, która od wielu lat prowadzi szkolenia na polskim rynku. Dojeżdżamy do klienta w każdym mieście. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz dużą wiedzę o pakiecie MS Office, potwierdzoną certyfikatami Microsoft. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw młodemu pokoleniu – chcemy, żeby umiejętność korzystania z Excela stale rosła wśród młodego pokolenia.
Studencie – chcemy się z Tobą spotkać i pomóc Ci się rozwijać. W związku z tym zapraszamy na wykład, który organizujemy na Politechnice Śląskiej.
Poznaj nieco bliżej różne funkcje Excela, które z pewnością przydadzą Ci się w przyszłości. Być może wielu z Was już pracuje, a jeśli nie – to pójdzie do pracy w przyszłości. Tam z pewnością zmierzycie się z Excelem, bo jest to najczęściej używany program do tworzenia raportów itp. Jeśli jesteście ciekawi, jakie są wymagania pracodawców odnośnie Excela – przyjdźcie na nasz wykład. Przedstawimy Wam wyniki badań, które przeprowadziliśmy. Dzięki temu będziecie mogli uporządkować swoją wiedzę, a także nauczyć się wielu innych funkcji.
Przed szkoleniem, a także po jego zakończeniu udostępnimy Ci materiały szkoleniowe, które znajdziesz na naszej stronie(https://calculatic.pl/kursy-excel/excel-na-politechnice-slaskiej zakładka „DO POBRANIA”). Znajdziesz tam także plan wykładu. Materiały będziesz mógł pobrać i zachować – to da Ci możliwość, żeby wrócić do nich w każdej chwili po wykładzie.
Zachęcamy także, abyś przetestował jak działa nasza aplikacja, która pomaga pracować z Excelem. Znajduje się w niej wiele rozwiązań, a także mnóstwo wiedzy teoretycznej i jeszcze więcej praktyki.
Przyjdź, zobacz, poznaj – spotykamy się 28 lutego o godzinie 16.30 w Mrowisku na Sali Teatralnej. Czekamy na każdego z Was – na pewno dla nikogo nie zabraknie miejsca. Do zobaczenia!

Co należy zrobić, żeby się zapisać? To proste! wystarczy wejść na stronę 👉 https://90807060.evenea.pl/ i zarezerwować miejsce 😉