Bluzy Politechniki Śląskiej

Cytując klasyka: „nigdy nie trać cierpliwości – to jest ostatni klucz, który otwiera drzwi.”
Wy wykazaliście się niebywałą cierpliwością dlatego razem z CKS Mrowisko otwieramy Wam drzwi do Bluz Politechniki Śląskiej!
Bluzy możecie zamawiać w kasie Mrowisko. Centrum Kultury Studenckiej Politechniki Śląskiej od poniedziałku do czwartku w godzinach 8-14:30! 😉Tak, to oznacza że bluzy możecie już zamawiać!
Jak to zrobić? Wszystkie informacje w załączniku 😉
Cennik:
Bluza bez kaptura 100 zł
Bluza z kapturem 110 zł
Bluza z kapturem zapinana 120 zł
Bluza colleage’ówka 130 zł

Nie zwlekajcie, zamawiajcie 😉

PS. W kwietniu planujemy jeden weekend ze sprzedażą bluz – więcej informacji w przyszłym tygodniu 😉

[ENGLISH]
You can preorder a hoodie in CKS Mrowisko starting tomorrow  Mrowisko shop is open Mon-Thursday 8 – 14:30! 😉

Crewneck 100 zł
Hoodie 110 zł